Management veterinárních praxí – CERTIFIKACE

Management veterinárních praxí – CERTIFIKACE

certifikace

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte nám pozvat vás na webinář sekce Managementu veterinárních praxí, pro ty z vás, kdo ještě váhá s certifikací vlastního pracoviště. Kdy? S kým? a na jaké téma?

  • 17. 6. 2021 od 19 hod : MVDr. Jiří Jahoda – téma “Proč bych měl(a) své pracoviště certifikovat?” aneb “Kvalitním řízením k vybudování úspěšné a prosperující veterinární praxe”

Webinář zájemcům poskytne základní informace, v čem může ISO norma 9001, jako univerzální nástroj řízení, společně s uplatňováním veterinárních standardů, pomoci vytvořit a dlouhodobě udržovat úspěšnou veterinární praxi. Dozvíte se, co se skrývá pod pojmy jako “norma ISO 9001” nebo “Veterinární standardy ČAVLMZ” a jak je začít zavádět na vlastním pracovišti.

Vstup: ZDARMA

REGISTRACE: v případě zájmu se můžete hlásit jednoduše na email: clenstvi@cavlmz.cz . Registrační link na webinář bude brzo zveřejněn.

Zároveň si vás dovolujeme pozvat ke sledování 8-dílného cyklu: Kurz veterinárního managementu a komunikace s dr. Radkem Kašparem, který vznikl ve spolupráci s Hill´s Pet Nutrition.

Detaily, registraci a záznamy webinářů naleznete na našem webu ZDE. Vstup je ZDARMA.

Další aktuality
přejít na archiv aktualit