VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – CHIRURGIE

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – CHIRURGIE

CAVLMZ Weidenhofr website banner

Vážené kolegyně a kolegové,

chirurgický stream je v plném proudu a my bychom vás rádi pozvali na následující webinář, který se koná ve čtvrtek 27.5.2021 od 19h. Tentokrát vystoupí MVDr. Tomáš Weidenhöfer s přednáškou na téma “TPLO: modifikované metody a jejich využití“.

Ruptura předního zkříženého vazu je velmi častou komplikací mediální luxace pately u malých plemen. Příčinou jsou různé deformity pánevní končetiny, možnosti řešení těchto patologií během jednoho zákroku probereme na webináři. Cílem webináře je seznámit vás s rozšířenými možnostmi řešení ruptury předního zkříženého vazu metodou TPLO aneb jak nemuset dělat polovičatá řešení.

Registrace je otevřená ZDE. Máte možnost přihlásit se na nadcházející, ale i již proběhlé webináře, které poté můžete zhlédnout ve videozóně. Už nyní ve videozóně najdete dubnový chirurgický webinář na téma “Dvojitá osteotomie pánve (DPO) – od teorie k praxi” v podání MVDr. Martina Nováka. S jeho zakoupením ale neváhejte, záznam bude k dispozici pro řádně registrované pouze do konce měsíce.

Cena:
pro členy chirurgické sekce ČAVLMZ = ZDARMA,
pro členy ČAVLMZ = 400,- Kč,
pro nečleny = 800,- Kč

Podrobný program chirurgické sekce najdete ZDE .

Další aktuality
přejít na archiv aktualit