VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – CHIRURGIE

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – CHIRURGIE

cavlmz pomahac webiste banner

Vážené kolegyně a kolegové,

chirurgický stream se pomalu blíží ke konci a my bychom vás rádi pozvali na poslední webinář, který se koná ve čtvrtek 24. 6. 2021 od 19h. Tentokrát se můžete těšit na přednášku na téma “Komplikace TPLO” v podání MVDr. Ondřeje Pomahače.

Na přednášce se pobavíme o běžných i méně známých komplikací spojených s geometriialterujícími technikami pro stabilizaci LCC deficitního kolenního kloubu TPLO a TTA, podíváme se na videoprezentace k intraoperačním komplikacím a na bohatou obrazovou dokumentaci běžných i vzácných komplikací, připomeneme si význam precizního předoperačního plánování. Stručně budou představeny revizní strategie, včetně techniky on top TPLO při instabilních TTA.

Registrace je otevřená ZDE. Máte možnost přihlásit se na nadcházející, ale i již proběhlé webináře, které poté můžete zhlédnout ve videozóně. Ve videozóně bude nejbližší měsíc od 1. -30. 6. k dispozici květnový chirurgický webinář na téma “TPLO – modifikované metody a jejich využití” v podání MVDr. Tomáše Weidenhöfera. a celý červenec tam najdete webinář dr. Ondřeje Pomahače.

Cena:
pro členy chirurgické sekce ČAVLMZ = ZDARMA,
pro členy ČAVLMZ = 400,- Kč,
pro nečleny = 800,- Kč

Podrobný program chirurgické sekce najdete ZDE .