VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – DERMATOLOGIE

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – DERMATOLOGIE

cavlmz panakova website banner new

Vážené kolegyně, kolegové, milovníci dermatologie,

dovolte nám pozvat vás k neopakovatelné příležitosti vzdělávání na evropské úrovni v podání dvojice MVDr. Lucie Panákové, Dip. ECVD a MVDr. Jana Rybníčka, Dip.ECVD, EBVS®, kde Vám představíme celkem 4 interaktivní přednášky ve dvou webinářích.

Protože dámy mají přednost, tak jako první z dvojice se 6. 5. 2021 v 18 hod představí  MVDr. Lucia Panáková, Dip. ECVD , na téma:

  • Diferenciální diagnostika pruritu u koček
  • Pododermatitidy u koček

Každý z webinářů trvá 3 hodiny v interaktivní formě. Webináře si rozhodně nenechte ujít, protože NEbudou k dispozici ke zhlédnutí ze záznamu jako ostatní, ale abychom Vás neukrátili o možnost podívat se znovu, nabízí se ještě vzácná příležitost podívat na jednorázovou reprízu o víkendu: 16. – 17. 10. 2021 a taky jako bonus přidáme krátké video “otázky a odpovědi” do video zóny, v závislosti na Vašich dotazech ze živého vysílaní. Toto krátké video bude k dispozici až do 17. 10. 2021.

Jednorázová repríza bude ke zhlédnutí v prostoru video zóny , kam se přihlásíte svým registračním emailem.

Na premiéru i reprízu můžou jenom registrovaní členové.  REGISTRACE je otevřena jak před živým vysíláním, tak i po jeho odvysílání a to až do 17.10. 2021 – registrací na živé vysílání, automaticky získáváte přístup i na záznam z reprízy . Podrobný program a detaily najdete na webu ČAVLMZ.

V červnu se na vás těší  MVDr. Jan Rybníček, Dip.ECVD, EBVS® , který naváže s tématem autoimunitního onemocnění u koček a pododermatitidy u psů.

Čas:  18:00 – 21:15 (počítá se s pauzou mezi bloky a diskusí)
Délka: 2 x 90 min. Přednášky jsou interaktivní.

  • Cena člen ČAVLMZ:
    • 800,- Kč / 1 webinář (2 přednášky)
    • 1 200,- Kč / celý stream (2 x 2 přednášky)
  • Cena pro nečleny ČAVLMZ:
    • 1200,- Kč / 1 webinář (2 přednášky)

Další aktuality
přejít na archiv aktualit