VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – FELINNÍ MEDICÍNA

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – FELINNÍ MEDICÍNA

CAVLMZ Černá Website banner

Vážené kolegyně a kolegové,

na začátku října máte v rámci cyklu VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 unikátní příležitost zhlédnout webinář rezidentky interní medicíny malých zvířat (ACVIM) na Colorado State University v USA, lékařky
MVDr. Petry Černé MRCVS EFHEA, která Vám ve dvou přednáškách z oblasti FELINNÍ MEDICÍNY představí především novinky v terapii a diagnostice.

Seznámí Vás například s rozdíly mezi enterickým coronavirem FECV a virem infekční peritonitidy koček (FIPV), patogenezí a diagnostikou FIP. Probereme taky nové možnosti terapie FIP a popíšeme kazuistiky pacientů s FIP. 
Webinář nabízí dvě hodinové přednášky za sebou. V první se zaměříme více na diagnostikou FIP, které testy jsou vhodné pro diagnostiku a které nikoli a jaká je genetická/plemenná predispozice koček k FIP. Druhá přednáška popíše především kazuistiky pacientů s FIP (suché a vlhké formy) a jejich terapii.

Vysílání proběhne 7. 10. 2021 od 19:30 (přibližně do 22 hodin).
REGISTROVAT se můžete již nyní tak, jak jste již zvyklí z předchozích webinářů. V případě potřeby kontaktujte sekretariát. Všichni registrovaní účastníci můžou sledovat záznam ještě 2 měsíce po odvysílání ve video zóně.

Webinář je hodnocen 10 kredity v bodovém systému KVL, které budou pak přiděleny řádně registrovaným účastníkům.

CENA:
Cena pro členy ČAVLMZ: 500,- Kč
Cena pro nečleny ČAVLMZ: 700,-Kč

Další aktuality
přejít na archiv aktualit