VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – FELINNÍ MEDICÍNA

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – FELINNÍ MEDICÍNA

Stream Felinní medicína mini

Vážené kolegyně a kolegové,

v rámci online cyklu VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 máte jedinečnou příležitost zhlédnout webinář rezidentky interní medicíny malých zvířat (ACVIM) na Colorado State University v USA, lékařky
MVDr. Petry Černé MRCVS EFHEA , působící toho času v Americe, která Vám ve 2 přednáškách z oblasti FELINNÍ MEDICÍNY představí především novinky v terapiích a diagnostice.

Seznámí Vás například s rozdíly mezi enterickým coronavirem FECV a virem infekční peritonitidy koček (FIPV), patogenezí a diagnostikou FIP. Probereme taky nové možnosti terapie FIP a popíšeme kazuistiky pacientů s FIP. 
Webinář nabízí dvě hodinové přednášky za sebou. V první se zaměříme více na diagnostikou FIP, které testy jsou vhodné pro diagnostiku a které nikoli a jaká je genetická /plemenná predispozice koček k FIP? Druhá přednáška popíše především kazuistiky pacientů s FIP (suché a vlhké formy) a jejich terapii.

Ptáte se KDY? Vysílání proběhne 7. 10. 2021 od 19:30, přibližně do 22 hodin.
REGISTROVAT se můžete již nyní tak, jak jste již jistě zvyklí z předchozích webinářů. V případě potřeby kontaktujte sekretariát.

Webinář je hodnocen 10 kredity, v bodovém systému KVL, které budou pak přiděleny řádně registrovaným účastníkům.

CENA:
Cena pro členy ČAVLMZ: 500,- Kč
Cena pro nečleny ČAVLMZ: 700,-Kč

Další aktuality
přejít na archiv aktualit