VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – management a certifikace

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2021 – management a certifikace

CAVLMZ Jahoda webex host banner

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte nám pozvat vás na webinář sekce Managementu veterinárních praxí, pro ty z vás, kdo ještě váhají s certifikací vlastního pracoviště a chtějí se dozvědět víc jak o certifikaci, tak i managementu veterinárních praxí. Kdy? S kým? a na jaké téma? Webinář povede:

  • MVDr. Jiří Jahoda, na téma “Proč bych měl(a) své pracoviště certifikovat?” aneb “Kvalitním řízením k vybudování úspěšné a prosperující veterinární praxe”
17. 6. 2021 od 19:30 registrace ZDARMA a otevřena zde

Webinář zájemcům poskytne základní informace, v čem může ISO norma 9001, jako univerzální nástroj řízení, společně s uplatňováním veterinárních standardů, pomoci vytvořit a dlouhodobě udržovat úspěšnou veterinární praxi. Dozvíte se, co se skrývá pod pojmy jako “norma ISO 9001” nebo “Veterinární standardy ČAVLMZ” a jak je začít zavádět na vlastním pracovišti.

S radostí Vám představujeme i hosty webináře, kteří přijali naše pozvání:

Celý webinář bude ukončen diskusí kolem kulatého stolu. Forma webináře bude interaktivní – můžete se ptát písemně či ústně na všechno co Vás zajímá ONLINE v živém přenosu.

V případě dotazů kontaktujte sekretariát ČAVLMZ. Registrovat se můžete jednoduše kliknutím na REGISTRAČNÍ LINK, kde vyplníte jméno a email. Těšíme se na Vás.

certifikace
Management veterinárních praxí