VZDĚLÁVÁNÍ ČAVS (ČAVLMZ) 2021 – WINVET

VZDĚLÁVÁNÍ ČAVS (ČAVLMZ) 2021 – WINVET

logo 6

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte nám pozvat vás na akci, která vznikla v kooperaci se sekcí České asociace veterinárních sester (ČAVS) ČAVLMZ a společnosti NOVIKO / COVETRUS. Akce je určena pro sestry, ale i lékaře veterinárních praxí a je pro  všechny členy ČAVLMZ a ČAVS zdarma.

V prvním webináři pro začínající se seznámíte s platformou WinVet, v neděli 11. 4. 2021 od 18:30 hod.

První INTERAKTIVNÍ VIRTUÁLNÍ workshop bude zaměřen na základní postupy a řešení „problémů“, na  které můžete v souvislosti s používáním programu narazit. Formou diskuze se vám budeme snažit vysvětlit a názorně ukázat, jak efektivně vyřešit vzniklé problémy. Pozvánku obdržíte 7. 4. 2021 online pomocí pozvánky programu Microsoft Teams, přímo z režie firmy COVETRUS (jaroslav.matousek@covetrus.com )

Pokud máte nějaké dotazy, které můžeme v neděli zodpovědět, pište nám své dotazy jak na kontakt COVETRUS a tak i na facebook ČAVS, kde naleznete anketní prostor.

WINVET

Jde o nejkomplexnější specializovaný informační systém umožňující vedení veškeré agendy spojené s provozováním veterinární praxe. Je určen jak pro samostatné veterinární lékaře s malou, velkou nebo smíšenou praxí, tak i pro práci v počítačových sítích veterinárních klinik a ordinací a je v široké míře uživatelsky konfigurovatelný. V jeho komplexnosti je zúročeno více než patnáct let vývoje a zkušeností s problematikou použití výpočetní techniky ve veterinární praxi. Více na www.winvet.cz

nurses
logo 6

Další aktuality
přejít na archiv aktualit