Dermatologická sekce – seminář Autoimunitní onemocnění u psa – ONLINE

Dermatologická sekce – seminář Autoimunitní onemocnění u psa – ONLINE

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem ke stávající situaci jsme nuceni i seminář “Autoimunitní onemocnění u psa”, s původním termínem 15. 11. 2020 přesunout do ONLINE verze. Termín samotného webináře bude zachován a potkáme se živě v 18 hod. V živém vysílaní můžete shlédnout živě 2 poslední přednášky na téma Autoimunitní kazuistika a interaktivně reagovat. Živému vysílání bude předcházet série video-přednášek našich řečníků, které můžete zhlédnout už před samotným webinářem a ptát se na všechno, co vás k tématům zajímá. Díky tomu bude samotný webinář více interaktivní a vy budete mít více času a prostoru podívat se na všechny přednášky jak předem, tak i po samotném webináři! O žádnou z přednášek nepřijdete. Pevně věříme, že zůstanete s námi!

Plánovaný termín VIDEO-ZÓNY: 5.11. – 15.11.2020. Vstup do video-zóny pouze pro účastníky, kteří zaplatili a obdrželi přístupové heslo. Celý webinář patří pod kreditovaný systém (KVL).

Přednášet bude MVDr. Jan Rybníček, Dipl. ECVD a MVDr. Lucie Panáková, Dipl. ECVD

Podrobný program naleznete ZDE.

Cena webináře byla aktualizována. Registrace je stále otevřena!

Připomínáme, že pro prvotní registraci je nutné nejdříve vyplnit své osobní (případně fakturační) údaje, až poté Vás systém navede na možnost výběru semináře a typu platby. Pro již registrované, není nutno registrovat se znovu! Pokud Váš zájem trvá a uhradili jste původní částku, bude Vám vrácen přeplatek. V případě nezájmu, bude vrácen celý poplatek. Pro bližší informace kontaktujte sekretariát.

Další aktuality
přejít na archiv aktualit