Pomoc pro zvířata na Hodonínsku

Pomoc pro zvířata na Hodonínsku

baner Hodonín ZOO

Sbírka ČAVLMZ na podporu a rekonstrukci Útulku pro psy a ZOO Hodonín postiženého přírodní katastrofou.

Vážení kolegové, kolegyně,
po silných bouřích a tornádu na jižní Moravě zůstala ochromena velká oblast okolí Hodonína a Břeclavi. Přímo postiženým subjektem katastrofy nevídaných rozměrů se stal i Útulek pro psy zřízený při ZOO Hodonín, která byla pochopitelně poničená také. Jako Asociace sdružující a podporující veterinární komunitu a starající se o maximální úroveň péče o malá zvířata i jiné tvory v zájmových chovech, bychom rádi přispěli na chod a obnovu poničeného areálu finančním darem, coby vyjádřením solidarity s náhlou a nečekaně vzniklou událostí a podpořili tuto tragickou událost výzvou k finanční sbírce, která je v této době potřebná víc, než kdy jindy. 

“Útulek pro opuštěné psy byl tornádem přímo zasažen. Stal se malý zázrak, z deseti pejsků přečkalo ničivý živel v kotcích v pořádku devět. Desátý při bouři utekl, ale již byl nalezen. Všichni jsou tak v pořádku v náhradním ubytování. Leč útulek takové štěstí neměl, všechny budovy bude s největší pravděpodobností nutné strhnout kvůli poškození statiky. Útulek tedy čeká rozsáhlá rekonstrukce, aby mohl zase sloužit svému účelu.”

Prezídium ČAVLMZ se rozhodlo podpořit postiženou oblast finančním darem ve výši: 
10 000,- Kč 


Dovolte nám touto cestou vyzvat i Vás k podpoře, v podobě dobrovolného finančního příspěvku na účet:
ZOO Hodonín: č.ú: 1122122 / 0100
Variabilní symbol rozlišuje pomoc pro útulek nebo pro ZOO, a proto je důležitou identifikací platby:
VS pro UTULEK: 4444 nebo pro ZOO: 6666
do zprávy pro příjemce uvedte: ČAVLMZ (pokud jste členem)
bližší informace na webu: ZOO Hodonín
nebo na webu útulku:www.utulekhodonin.estranky.cz 

Pokud každý z členů asociace, přispěje i malou částkou, může to znamenat velkou pomoc pro zvířata, i pro lidi, kteří můžou na místě efektivně pomoct.

Příspěvek lze zaslat také jako dar celého veterinárního pracoviště: ordinace, kliniky, nebo nemocnice. Pro zájemce lze vystavit i Darovací smlouvu, nebo potvrzení o daru, k částce věnované vaší veterinární společností, a to po její připsání na výše uvedený účet.
Pro vystavení  použijte níže uvedený kontakt:
Hodonín kontakt: Pí. Krakovská, tel: + 420 724 024 096; email: utulek@zoo-hodonin.cz
Další dotazy můžete psát taky na sekretariát ČAVLMZ: cavlmz@cavlmz.cz 

Předem DĚKUJEME za Váš příspěvek týkající se obnovy prostředí zvířat v tomto útulku a ZOO, tedy všech hlavních objektech našeho odborného zájmu, která se dostala do nesnází, ne vlastním přičiněním.

S vděčností
Prezídium ČAVLMZ
 

Další aktuality
přejít na archiv aktualit