EUROKONGRES FECAVA  8. – 11. 6. 2022 výhodná registrace „HAPPY DAY“ 16. 5. 2022

EUROKONGRES FECAVA 8. – 11. 6. 2022 výhodná registrace „HAPPY DAY“ 16. 5. 2022

Výroční konference ČAVLMZ

Vážení kolegové, kolegyně,

dovolujeme si vám připomenout, že tento rok nás čeká Výroční konference ČAVLMZ jako součást Eurokongresu FECAVA 2022, který máme čest pořádat a stala se tak nebývale velkolepou akcí. Bude proto o to větší, bohatší a taky HYBRIDNÍ a bez ohledu na okolnosti se odehraje 8. – 11. června 2022 v PRAZE , kde se k nám můžete přidat osobně nebo odkudkoliv na světě i virtuálně.

Zcela výjimečně máte možnost využít HAPPY DAY registraci 16. 5. 2022 za cenu včasné registrace!

Určitě by vaší pozornosti neměl uniknout bohatý program přednášek a odborných workshopů, kde se představí světové špičky jako například Tony Glaus, Conor Rowan, C. Graca Pereira, Larry G. Adams, Kim Selting, Laura Garett, Jerzy Gawor a další zahraniční i místní kapacity veterinárního světa, které postupně představíme. Záznamy přednášek budou k dispozici ve video knihovně ještě 3 měsíce po konferenci a vybrané přednášky přeloženy do češtiny.

Jako příležitost doplnit získávání vědeckých poznatků i společenským setkáním s kolegy a přáteli, jsme nezapomněli ani společenský program a večeři v nádherném prostředí Pražské Křižovatky. Velice se těšíme na setkání s vámi a věříme, že si společně vytvoříme krásnou konferenci v našem půvabném hlavním městě.

(Akce je ohodnocena kredity).

Bližší informace naleznete na: https://www.fecava2022.org/cz/
V případě dotazů kontaktujte sekretariát: fecava2022@guarant.cz

banírek fecava

Těšíme se na Vás
Tým ČAVLMZ / FECAVA

Další aktuality
přejít na archiv aktualit