Workshopy pro veterinární sestry (ČAVS)

Workshopy pro veterinární sestry (ČAVS)

ČAVS WEB

České asociace veterinárních sester (ČAVS) si ve spolupráci s Hill´s Pet Nutrition pro vás připravila 3-dílný cyklus živých praktických workshopů na téma Veterinární sestra I., II., III. s MVDr. Martinou Kaufmannovou a sestrou Gabrielou Novákovu, kde se dozvíte, jak se stát úspěšnou veterinární sestřičkou a  mnoho užitečných informací a ukázek z praxe. V říjmu se představí ve svém workshopu i MVDr. Aleš Tomek na téma Rehabilitace.

PROGRAM:

* Veterinární sestra I. – 11. 9. 2021 – workshop je již plně obsazen!
* Veterinární sestra II. – 2. 10. 2021 – workshop je již plně obsazen! Organizační informace budou poslány 2 dny před akcí
* Veterinární sestra III. – 13. 11. 2021 – workshop je již plně obsazen!
* Rehabilitace – 23. 10. 2021

Workshopy budeme pro velký zájem opakovat i v příštím roce. Zájemci, kteří se nestihli registrovat, mohou kontaktovat sekretariát na emailové adrese cavlmz@cavlmz.cz a při příštím konání budou prioritně osloveni.

ČAS: 9 -17 hod. (evidence na místě od 8:30 hod)
MÍSTO: Klinika Jaggy Praha

REGISTRACE na workshop “Rehabilitace” otevřena. V případě potřeby kontaktujte sekretariát ČAVLMZ.  Kapacita workshopu je 20 lidí.

Jako bonus vám koncem roku představíme ještě 2 workshopy “Onemocnění dolních dýchacích cest” a “Hojení ran”. Bližší informace budou brzy zveřejněny na webu www.cavs.info Těšíme se na vás
Tým ČAVS

Další aktuality
přejít na archiv aktualit