Seminář Autoimunitní onemocnění u psa

Seminář Autoimunitní onemocnění u psa

Webinář je dostupný pouze po zadání hesla.
Autoimunitní onemocnění u psa

Vítejte v placené VIDEO-zóně semináře „Autoimunitní onemocnění u psa“, kde můžete sledovat přednášky MVDr. Jana Rybníčka, Dipl. ECVD a MVDr. Lucie Panákové, Dipl. ECVD dle aktuálního programu a anonymně psát po celou dobu svoje dotazy a náměty, které pak budou předmětem živého webináře 15.11.2020 v 18 hod. Čím víc dotazů, tím zajímavější diskusi můžete v neděli, v závěrečné diskusi očekávat. Do VIDEO-zóny se můžete opakovaně vracet pod svým heslem, které jste obdrželi. Je zakázáno videa stahovat a jakkoliv publikovat na jiných sítích.

Videa budou v tomto prostoru k dispozici pro všechny placené účastníky, včetně záznamu živého webináře do 15. 1. 2021 a pro členy derma sekce až do 15. 2. 2021.

Dotazy, které by se nestihly zodpovědět, budeme zpracovávat jako samostatný blok (článek), nebo jako podnět pro další webinář. Věříme, že Vám materiály přinesou nové podněty a inspiraci.

Tým ČSVD

Aktualizace 15. 11. 2020 – Přednášky Dr. Panákové jsou kompletní. Protože byly dodány ze zpožděním, Vaše dotazy položené po termínu 15. 11. 2020 do konce listopadu zpracujeme a budou uveřejněny jako samostatné video odpovědí p. Panákové, v této sekci. Těšíme se na Vaše dotazy! Tým ČAVLMZ.

Vlastním přístupové heslo

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

VIRBAC
NOVIKO
MSD
CEVA