„Svět není jen černobílý“ aneb co musíte znát při vyšetření ortopedického pacienta I.

„Svět není jen černobílý“ aneb co musíte znát při vyšetření ortopedického pacienta I.

Chirurgická sekce ČAVLMZ pořádá cyklus seminářů pro praktické lékaře. První ze seminářů s názvem „Svět není pouze černobílý“ (22. 4. 2017) bude věnován základnímu a úhelnému kameni ortopedie, kterým není RTG vyšetření, ale klinické vyšetření a lokalizace bolestivosti a místa zdroje kulhání. Budeme se věnovat základním klinickým vyšetřovacím postupům při prvním kontaktu s kulhajícím pacientem, dále bude prezentován systém diferenciální diagnostiky příčin kulhání dle končetinového páru, lokalizace, stáří pacienta a velikosti plemene. Poslední přednáška bude zaměřena na důležitou diferenciaci neurologických a ortopedických příčin kulhání. Součástí semináře bude praktická prezentace jednotlivých vyšetřovacích hmatů na živém psovi pod vedením lektorů semináře.

Jedná se o výrazně prakticky zaměřený seminář určený pro kolegy ze všeobecných praxí (kteří se téměř všichni setkávají s ortopedickými pacienty), dále pro kolegy, kteří se začínají profilovat v ortopedii, studenty posledních ročníků veterinární fakulty nebo i kolegy, kteří si jen chtějí osvěžit správné vyšetřovací postupy a reflektovat vývoj v oboru.

Základní informace, Ubytování, Parkování

Místo konání: EA Business hotel Jihlava

Datum ukončení registrace18. 4. 2017
V ceně registrace: občerstvení během přestávek a oběd, vstup na odborný program, sborník a certifikát

Akce je KVL hodnocena  6 kredity.

Můžeme Vám zajistit zvýhodněnou cenu ubytování a parkování, prosím napište nám specifikaci do poznámek na konci registračního formuláře.

Ubytování:
Jednolůžkový pokoj: 1650,- Kč/pokoj/noc
Dvoulůžkový pokoj: 2200,- Kč/pokoj/noc

Parkování:
Pro účastníky konference za poplatek 100,- Kč / auto / den

STORNO podmínky:

DatumPoplatek
Při zrušení do 31.3.2017500,- Kč
Při zrušení od 1.4.2017 do 14.4.201750% ceny registračního poplatku i ceny ubytování
Při zrušení po 15.4.2017100% ceny registračního poplatku i ceny ubytování
>