Vetlexicon / VETSTREAM

Vetlexicon / VETSTREAM

Važení kolegové, kolegyně,

Jako člen ČAVLMZ  získáváte ZDARMA přístup k dalšímu vzdělávání v podobě specializovaných článků, videí a fotografií od odborníků z celého světa a to neomezeně. Získejte přístup k obsahu, který shromáždila různorodá skupina přispěvatelů, kteří jsou odborníky ve svých oborech. Jedná se o největší světový recenzovaný online klinický referenční zdroj. Mít tyto informace k dispozici 24 hodin denně nejen šetří váš čas a peníze tím, že zrychluje rozhodování a snižuje potřebu hledat doporučení, ale také zlepšuje komunikaci s klienty, důvěru a retenci, a tím zvyšuje i Vaše příjmy.

Vetlexicon je spolehlivý nástroj určený pro veterinární profesionály, který vás bude podporovat po celou dobu vaší kariéry. Ať už potřebujete referenční bod pro konkrétní diagnózu, který vám pomůže zvýšit sebedůvěru, nebo sekvenci snímků/videí, které osvěží vaše znalosti o chirurgickém zákroku.

Více informací naleznete na webu https://www.vetlexicon.com/

Pokud jste člen ČAVLMZ a máte zájem čerpat informace z tohoto zdroje, využijte registraci zdarma ZDE .

Stačí zadat kód CSAVAVSCF do pole“ Přidat kupón/Add a coupon“ v horní části košíku a kliknout dole na pokračovat. Pak už jen vyplníte své údaje a dokončíte registraci.

vetlex aj

Po provedení registrace do systému Vetlexiconu bude Vaše členství ověřeno a následně obdržíte vstupní informace emailem přímo z administrace Vetstremu.

V případě dotazů či technických problémů kontaktujte sekretariát

Aktuální informace pro zájemce v anglickém jazyce naleznete ZDE