WINVET II. – možnosti, nastavení a funkce, které neznáte

WINVET II. – možnosti, nastavení a funkce, které neznáte

Detaily

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte nám pozvat vás na pokračovací webinář, ve spolupráci se společnosti NOVIKO / COVETRUS na téma používaní programu WinVet.

Akce se uskuteční 20. 6. 2021 od 18 hod.  Registrační link bude všem členům zaslán týden před konáním akce, kde se můžete zdarma zaregistrovat.

V první části Vám ukážeme základní ovládání v novém uživatelském prostředí. Představíme Vám nové a přepracované stávající moduly a práci s nimi.

Druhá část webináře bude otevřená dotazům ohledně nového i stávajícího Winvetu. Webinář bude proveden pomocí programu Microsoft Teams a pokládat dotazy bude možné jak slovně, tak písemně. Budeme rádi za Vaše dotazy a živou diskusi ohledně všeho, co Vás zajímá.

Akce je určena pro sestry, ale i lékaře veterinárních praxí a je ZDARMA.
Možnost publikovat záznam – v řešení. Detaily včas upřesníme.

WINVET

Jde o nejkomplexnější specializovaný informační systém umožňující vedení veškeré agendy spojené s provozováním veterinární praxe. Je určen jak pro samostatné veterinární lékaře s malou, velkou nebo smíšenou praxí, tak i pro práci v počítačových sítích veterinárních klinik a ordinací a je v široké míře uživatelsky konfigurovatelný. V jeho komplexnosti je zúročeno více než patnáct let vývoje a zkušeností s problematikou použití výpočetní techniky ve veterinární praxi.

Více na www.winvet.cz

V případě organizačních dotazů, kontaktujte sekretariát

V případě technických dotazů se můžete obracet na technickú podporu: jaroslav.matousek@covetrus.com 

>