Členství v ČAVLMZ 2023 a soutěž!

Členství v ČAVLMZ 2023 a soutěž!

čtverec

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

těší nás, pokud jste se rozhodli zachovat nám přízeň i v r. 2023 a prodloužit své členství, nebo naopak nově vstoupit do asociace ČAVLMZ. Možnost obnovit své členství na rok 2023 je aktivní přes standardní registrační systém Claudin a podrobné informace TYPY ČLENSTVÍ 2023″ naleznete ZDE.

V roce 2023 nás čeká začátkem prosince 31. Výroční konference ČAVLMZ v Brně, ale můžete se těšit i na celoroční cyklus VZDĚLÁVÁNÍ ČAVLMZ 2023, tentokrát na téma „Zpátky k základům
Předběžný PROGRAM vzdělávacího cyklu budeme od ledna upřesňovat.
Členové asociace mají samozřejmě na všechny akce zvýhodněný vstup a jako stabilní členský benefit stále platí možnost aktivně využívat vzdělávací platformu VETLEXICON.

NOVINKY:
– sekce managementu vet. praxí a sekce onkologie jsou od 2023 zpoplatněny ve výši 500,- Kč/ročně
– ČAVLMZ plánuje vytvořit novou STOMATOLOGICKOU SEKCI v průběhu roku 2023

SOUTĚŽ o členství 2023 zdarma:
Víte, že vyplněním tohoto DOTAZNÍKU o zdrojech vzdělávání ve veterinárních oborech, budete zařazeni do slosování o členství ZDARMA? Tak neváhejte! Vylosování proběhne koncem ledna 2023! 
(Kdybyste v té době již měli náhodou členství zakoupeno, vrátíme vám peníze, anebo můžete své vítězné volné členství věnovat někomu z vašich kolegů či zaměstnanců.)V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na sekretariát ČAVLMZ, kde vám poradíme,
případně za vás registraci dokončíme.

Další aktuality
přejít na archiv aktualit