Patricia Jakešová

Patricia Jakešová

patricie jakesova 1

Patricia Jakešová je odbornicí v oblasti retail managementu a zaměřuje se na konzulting v oblasti nastavení procesů v provozu firmy. V rámci své profesní dráhy pracovala ve vedoucích pozicích předních mezinárodních maloobchodních společností působících na českém i slovenském trhu.

V současné době zastává částečně pozici Business Development Manažera společnosti Shopsys s.r.o. a konzultingu a moderování odborných v rámci vlastního podnikání. Působila 1,5 roku na Ukrajině, kde vedla pobočku společnosti Sluno Ukraina.  

Vystudovala obor marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní v Praze.

Za třicet let působení v různých mezinárodních maloobchodních společnostech získala řadu praktických zkušeností i teoretických znalostí, které nadále rozvíjí postgraduálním studiem na Univerzitě Konštatína Filozofa v Nitre. Na Vysoké škole finanční a správní v Praze iniciovala zavedení předmětu Retail management, je jeho odborně pedagogickým garantem a tento předmět zde aktivně vyučuje.

Mluví slovensky, anglicky a rusky.

Patricie se aktivně věnuje myslivosti, sportovní střelbě, ochraně přírody a je aktivní podporovatelkou řady projektů v oblasti společenské odpovědnosti se zaměřením na ochranu zvířat.