Drobní savci, ptáci a plazi: Záludnosti diagnostiky a terapie

Drobní savci, ptáci a plazi: Záludnosti diagnostiky a terapie

Vážené kolegyně a kolegové dovolujeme si Vás upozornit, že v rámci Vetfairu 2013 pořádáme seminář pro veterinární lékaře/ky na téma: Drobní savci, ptáci a plazi: Záludnosti diagnostiky a terapie

V rámci zvyšování kvalifikace středního veterinárního stavu pořádáme odborný seminář a workshop na téma: Nejčastější zdravotní problémy malých a drobných zvířat, sobota 13. dubna 2013, Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové, Eliščin sál, přízemí s workshopem v neděli 14. dubna 2013 na téma Vybavení pro inhalační anestezii v praxi malých zvířat, Veterinární klinika Gayerovy kasárna, Hradec Králové.

Při tradičním dubnovém Vetfairu Vám nabízíme klinický pohled na problémy dýchacího aparátu psů a koček.
Prvním přednášejícím je Dr. Pavel Proks, PhD., mnohým kolegům dobře známý vedoucí Oddělení zobrazovacích metod KCHPK VFU, který ve svém příspěvku připomene zásady správné techniky a některé triky při zobrazení dýchacího aparátu, abychom mohli vytěžit pro diagnostiku co nejvíce.

Doc. Phillip Padrid, D.V.M. splňuje nároky praktického veterináře na přednášejícího. Všechny jeho znalosti jsou dobře teoreticky podloženy díky jeho akademické dráze, která je ale vždy kombinovaná s praxí.

Přílohy


>