Webinár RC – Redukce hmotnosti bezpečně a spolehlivě (EN)

Webinár RC – Redukce hmotnosti bezpečně a spolehlivě (EN)

Detaily

Zveme Vás na webinář, kteří je vhodný jak pro lékaře tak i pro veterinární sestry, na téma Redukce hmotnosti bezpečně a spolehlivě. Jak toto téma komunikovat  v praxi a maximalizovat účinek našich diet je možné se dozvědět v angličtině na webináři Weight Management in Practice pořádaném polskými kolegy s Dr. Ing. Olgou Lasek.
Olga je nutriční specialista ze Zemědělské univerzity v Krakowě, autorka mnoha odborných i naučných publikací (včetně knihy receptů pro psy ), navíc pořádá od roku 2018 v Krakowě praktické kurzy zaměřené na výživu psů a koček.

Termín 20.01. 2022 v 19:00

Webinář je v angličtině, link na registrační formulář pro CZ  klienty najdete ZDE
Pár dní před akcí rozpošleme přihlášeným link na vstup do živé akce.

Pro Ty, kteří preferují vzdělávání formou elearningu bude od 10.01.2022 k dispozici dvoudílný kurz na téma komunikace s klientem na téma redukce váhy. Jedná se o cca 20 minutový modul s praktickými radami, jak s klienty komunikovat během návštěvy veterinárního lékaře tak, aby se aktivně zapojili do boje s nadbytečnými kilogramy svého domácího mazlíčka: Zdravá váha začíná zdravými návyky. Prvních 5 úspěšných  absolventů těchto modulů kromě splnění obchodních podmínek čeká i odměna v podobě balení našich nízkokalorických pochoutek Educ.  

kontakt: Bosakova Marketa marketa.bosakova@royalcanin.com


>