ČAVS – Behaviorální medicína – úvodní seminář

ČAVS – Behaviorální medicína – úvodní seminář

Detaily

Behaviorální medicína je jedna z nejmladších odvětví medicíny 😊

Rádi bychom všechny zájemce pozvali na úvodní seminář našeho behaviorálního seriálu!

Také se Vás často v ordinaci ptají, jak řešit agresi koček či čůrání mimo toaletu? Co poradit, když je zvíře fyzicky v pořádku – případně kam klienta referovat?

Během semináře Behaviorální medicína psů a koček si řekneme:

  • Základní přehled – jaké jsou trendy, jak probíhá spolupráce veterinářů a behavioristů
  • Patologie vs normální chování zvířat – a proč na „nálepkách“ záleží
  • Odkud behaviorální potíže pramení
  • Zda a jak v ordinaci přistoupit k řešení – a kdy již klienta referovat k jinému odborníkovi (hlouběji probíráno na workshopech)

Na seminář naváží praktické – a nyní již pouze kočičí – workshopy na nejpalčivější témata (viz anketa). Budete prostor přinést a prodiskutovat vlastní zkušenosti či případy z praxe.

Cílem semináře a workshopů není rekvalifikace na kočičího či psího „psychologa“ nebo behavioristu. Cílem je vzdělat veterinární lékaře a sestry, aby si lépe věděli rady v rámci svého oboru a svých kompetencí. Jen tak se můžeme – společně – postarat o naše pacienty po všech směrech.

Seminář i workshopy vede Bc. Kateřina Štiblická MSc., které se živí řešením problémového chování koček. Spolupracuje s veterináři, věnuje se přednáškové činnosti a publikuje články i vyjádření v médiích. Mentoruje studenty i profesionály z oboru. Je první českou absolventkou magisterského oboru Klinické chování zvířat na univerzitě v Lincolnu, který má jako jediný ve Spojeném Království akreditaci od ASAB (https://www.asab.org). Učila se přímo od Daniela Millse, předního evropského odborníka a autora mnoha vědeckých a odborných publikací (BSAVA a další).

Místo konání: Česká zemědělská univerzita v Praze, Kamýcká 129, 165 00 Praha – Suchdol

Cena:
Člen ČAVS 500,-Kč
NEčlen 1000,-Kč
Při naplnění kapacity budou mít přednost členové ČAVS.

Seminář se bude řídit aktuálními opatřeními proti COVID-19.

Registrační odkaz již brzy.

Sponzorem akce je Royal Canin, děkujeme!

>