CHIRURGIE – listopadové workshopy 2022

CHIRURGIE – listopadové workshopy 2022

CAVLMZ VZ2022 ban200x200 Chirurgie
ZÁKLADNÍ INFORMACE

Přednášející: MVDr. Karol Bayer, Dipl. ECVS

I. workshop – Úvod do TPLO (z teorie do praxe)
5.- 6. 11. 2022
místo konání: Mendelova univerzita, Brno

II. workshop – Artroskopie loketního a ramenního kloubu (z teorie do praxe)
19.- 20. 11. 2022
místo konání: Mendelova univerzita, Brno

Workshopy budou oceněny body, dle kontinuálního vzdělávaní KVL.
Možnost registrace byla primárně nabídnuta členům chirurgické sekce. Akci budeme opakovat v příštím roce a přednostně oslovíme ty zájemce, kteří se na akci nedostali


Vážené kolegyně, vážení kolegové,  

jsem rád, že Vás můžu jménem chirurgické sekce a firmy Arthrex Česká republika a Slovensko pozvat na dva velmi prakticky orientované workshopy.

První je zaměřen na zásadní metodu řešení ruptury předního zkříženého vazu – osteotomii vyrovnávající sklon tibiálního plató, TPLO. Workshop je primárně určen zájemcům, kteří budou tuto chtít metodu zavést do svého portfolia, proto akce nese podtitul „z teorie do praxe“. Workshop bude maximálně prakticky zaměřen, bude pouze pro osm účastníků. Každý z účastníků si bude moci na kadaveru provést svou vlastní operaci pod dohledem certifikovaného, velmi zkušeného lektora.

Druhý workshop je pro zájemce o artroskopii loketního a ramenního kloubu, primárně pro začínající kolegy, případně pro kolegy koketující se zavedením artroskopie. Bude opět maximálně prakticky zaměřen, opět pro osm účastníků. Každý z účastníků si bude moci vyzkoušet artroskopii ramenního i loketního kloubu. 

Věřím, že vás nabídka zaujme a těším se na setkání v listopadu. 
Za chirurgickou sekci, 
František Luňák

arthrex
Další aktuality
přejít na archiv aktualit