EUROKONGRES FECAVA 2022 – výzva k pomoci ukrajinským kolegům

EUROKONGRES FECAVA 2022 – výzva k pomoci ukrajinským kolegům

UK help

Výzva pražským veterinářům k pomoci s ubytováním ukrajinských doktorů v průběhu konání eurokongresu FECAVA 2022 v Praze

Pražáka má každej rád! Teď to dokážeme!

Milé kolegyně/kolegové, ČAVLMZ spolu se zahraničními asociacemi zajistila vstup na Eurocongress FECAVA pro ukrajinské veterináře. Přihlašují se zatím v docela hojném počtu pouze ukrajinské kolegyně (kolegové bojují, i za naši bezpečnost) a potřebujeme je v Praze ubytovat v době konání konference od 8. do 12. 6. 2022. Nejlogičtější je, pozvat je do svých domovů, kdo z nás můžete. Prosím nabídněte na fecava2022@guarant.cz svoje možnosti, kdo byste mohl doma či na klinikách ubytování poskytnout.

Předem děkuji a zdravím
Vojtěch Novák


Stanovisko asociace ČAVLMZ za podpory BSAVA, USAVA a FECAVA k účasti ukrajinských lékařů na Eurokongresu FECAVA 2022

Asociace ČAVLMZ za podpory BSAVA, USAVA a FECAVA oznamuje vznik společné iniciativy, která umožní ukrajinským vet. lékařům a lékařkám bezplatnou účast na VK a EUROKONGRESU v Praze v červnu 2022.
Asociace ČAVLMZ děkuje všem zúčastněným stranám za podporu tohoto projektu, který má za cíl vrátit kolegy z Ukrajiny do důstojného lidského a odborného prostředí, kterého se jím v době války v jejich vlasti momentálně nedostává. Těšíme se na využití této jedinečné možnosti a na návštěvu ukrajinských vet. lékařů a lékařek na této mimořádné evropské akci, pořádanou naší Asociací a FECAVA

Uvidíme se v Praze.
MVDr. Ondřej Cita
Prezident Asociace ČAVLMZ

Stanovisko v plném znění naleznete níže:


Další aktuality
přejít na archiv aktualit