Drobná zvířata, exoti a dravci: Nejčastější problémy, které majitele přivádí k veterináři

Drobná zvířata, exoti a dravci: Nejčastější problémy, které majitele přivádí k veterináři

Detaily

Vážené kolegyně a kolegové dovolujeme si Vás upozornit, že v rámci Vetfairu 2012 pořádáme seminář pro veterinární lékaře/ky na téma: Drobná zvířata, exoti a dravci: Nejčastější problémy, které majitele přivádí k veterináři

V rámci zvyšování kvalifikace středního veterinárního stavu pořádáme odborný seminář a workshop na téma Fyzioterapie a rehabilitace v praxi malých zvířat, sobota 14. dubna 2012, Aldis, a. s., Hradec Králové, Eliščin sál, přízemí s workshopem v neděli 15. dubna 2012, Veterinární klinika Gayerovy kasárna, Hradec Králové.

Je pravda, a už to imnohokrát zaznělo na různých úrovních, že v naší profesi dochází k raketovému vzestupu odborností. Tato situace s sebou přináší i značnou diverzifikaci pacientů, klientů isamotných veterinárních lékařů.
Setkáváme se tak jak s jednoduchými diagnózami a nenáročnými majiteli, požadujícími jen základní ošetření, tak na druhé straně nás stále častěji vyhledávají i nároční a poučení klienti se složitými a nejednoznačnými případy a finančně nikoli lacinými pacienty. Voblasti drobných zvířat, exotů a dravců je valná většina z nás (čest výjimkám!) v lepším případě jen nadšenými amatéry, v horším vyloženými diletanty, které několika prostými otázkami odhalí každý zkušený chovatel. Abychom se v problematice těchto vysoce specifických pacientů dokázali správně orientovat, věděli, jak správně diagnosticky postupovat a následně léčit, a kdy je naproti tomu lepší pacienta odeslat ke specialistovi, k tomu by nám měl pomoci právě tento seminář.

Přílohy

>