Monitoring anestezie – Jak začít stavět na dobrých základech

Monitoring anestezie – Jak začít stavět na dobrých základech

Detaily

Interaktivní seminář zejména pro ty které spíše než suchá teorie zajímají konkrétní situace a praktické ukázky jak na to. Tedy pro lékaře, kteří s monitoringem teprve začínají a sálové sestry, které jej mají každodenně na starosti. Na semináři budeme mít zapůjčeny nejrozšířenější přístroje používané na našich pracovištích tak aby byla možnost diskutovat se specialisty v oboru nad přístroji, které používáme. Pro náš seminář máme zajištěnu opravdu hvězdnou sestavu anesteziologů z praxe. Elizabeth Leece BVSC CERTVA DIPECVAA MRCVS a Heide Kloppel MRCVS Dr. MED VET. CERT VA.

Termín a místo:    17/09/2016 Thakurova 1, Praha 6, www.masarykovakolej.cz

Cíl semináře:

· Získat nejnovější poznatky jak minimalizovat anestetická rizika v praxi malých zvířat
· Naučit se či zdokonalit v provádění monitoringu tak aby zajistil větší bezpečnosti pacientů a klidnější práci ošetřujícího personálu.
· Vysvětlit a porozumět tomu, co jednotlivé monitorované parametry znamenají, o čem vypovídají, na co si dávat pozor a jak dané situace řešit.
· Díky špičkovým přednášejícím budeme procházet konkrétní situace a krizové scénáře s nejlepšími z nejlepších s možností diskutovat nad přístroji našich pracovišť
· Péče a stabilizace urgentních  pacientů před anestesií
· Praktický nácvik správného a efektivního provádění CPR

>