MANAGEMENT VETERINÁRNÍCH PRAXÍ – pořád ze záznamu + pozvánka na workshop LISTOPAD 2022

MANAGEMENT VETERINÁRNÍCH PRAXÍ – pořád ze záznamu + pozvánka na workshop LISTOPAD 2022

CAVLMZ VZ2022 ban200x200 Management

Víte, jak vám může zavedení standardů řízení veterinární praxe usnadnit každodenní chod vašeho pracoviště? Sekce Managementu veterinárních praxí vás zve k seznámení a diskuzi o různých přístupech k řízení veterinárních pracovišť u nás i ve světě.

Mluvili o tom 3 skvělí přednášející a záznam z  webináře z  26. dubna 2022 – Tři přístupy k řízení praxí je možno sledovat i ze záznamu ve video zóně do 3. 11. 2022
Vstup pro registrované členy. Akce hodnocena 10 kredity KVL.

Na webinář s názvem Tři přístupy k řízení praxí  navážeme ve spolupráci s Hill´s Pet Nutrition workshopem s názvem: 
Moderní veterina – cesta k úspěchu, který se přesouvá z června na LISTOPAD 2022
S doktorem Radkem Kašparem budeme mluvit o tom jak dělat dobrou medicínu a  vydělat anebo jak posílit prestiž své praxe. Nenechte si ujít tyto praktické rady a tipy.

Jako dárek jsme si pro vás připravili slosování o ceny od společnosti Hill´s Pet Nutrition, a to pro všechny registrované účastníky dubnového webináře  „Tři přístupy k řízení praxí“, kteří se zúčastní připravovaného praktického workshopů veterinárního managementu 4. 11. 2022.

VSTUP ZDARMA

Workshop je určen primárně pro majitele veterinární praxe. Abyste plně využili informace a rady z workshopů je ideální když se akce zúčastní jak lékař, tak taky veterinární sestra/ recepční zodpovědná za prodej na veterinárním pracovišti.

banner

Další aktuality
přejít na archiv aktualit